דף הבית » המלצות הצוות » איך אומרים חום בערבית?

איך אומרים חום בערבית?

איך אומרים חום בערבית?

מהי המילה הערבית לחום?

The Arabic word for heat is “hararat” (هرارة). מילה זו משמשת לתיאור תחושת החום, כמו גם את הטמפרטורה של משהו. זה יכול לשמש גם כדי לתאר את התחושה של חם או אי נוחות בגלל הטמפרטורה.

איך משתמשים בחום בערבית?

חום משמש בדרכים רבות ושונות בשפה הערבית. זה יכול לשמש כדי לתאר את הטמפרטורה של משהו, כגון מזג האוויר או הטמפרטורה של החדר. זה יכול לשמש גם כדי לתאר את התחושה של חם או אי נוחות בגלל הטמפרטורה. בנוסף, ניתן להשתמש בחום כדי לתאר את התחושה של חם או אי נוחות בגלל הטמפרטורה. For example, if someone is feeling hot or uncomfortable due to the temperature, they might say “ana hararat” (أنا هرارة), which means “I am hot”.

מילים אחרות הקשורות לחום בערבית

In addition to the word “hararat” (هرارة), there are several other words related to heat in the Arabic language. For example, the word “harara” (هرارة) is used to describe the feeling of being hot or uncomfortable due to the temperature.The word “harir” (هرير) is used to describe the sensation of heat, as well as the temperature of משהו. It can also be used to describe the feeling of being hot or uncomfortable due to the temperature.The word “haras” (هراس) is used to describe the sensation of heat, as well as the temperature of something. It can also be used to describe the feeling of being hot or uncomfortable due to the temperature.Finally, the word “haram” (هرام) is used to describe the sensation of heat, as well as the temperature of something. זה יכול לשמש גם כדי לתאר את התחושה של חם או אי נוחות בגלל הטמפרטורה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן